Patryko napisał(a):
|
Kasperczak jak na tamte czasy miał po prostu samograj
|
Bez przesady. Żurawski, Kosowski, Uche, Głowacki, Szymkowiak, Cantoro, Kuźba, Stolarczyk i Baszczyński w ciągu dosłownie kilku miesięcy pracy z Kasperczakiem osiągnęli życiową formę. On sobie ten samograj zbudował. To musiałby być zajebisty zbieg okoliczności, żeby tylu piłkarzy naraz bez wpływu trenera zaczęło grać na reprezentacyjnym poziomie.