|
Zobaczyłem dzisiaj kila meczów Wisły z jesieni 2013 roku (wtedy gdy wrócił Paweł Brożek, a do zespołu wchodził Donald Guerrier).
To co mnie najbardziej zdziwiło, uderzyło - Brożek taki szybki i młody. Myślę sobie, czy ja się czasem nie pomyliłem, i to jest na pewno mecz z 2013 roku a nie lat 2007-2010? Sprawdzam - jednak nie pomyliłem się. Mimo zdziwienia to na pewno jesień 2013 roku.
Brożek wtedy w 2013 roku wyglądał całkiem podobnie jak w latach 2007-2010. Zupełnie młodziej niż teraz. Pomijając wygląd, to co do jego gry - ktoś tu pisał, że utracił ostatnio 10% swojej prędkości. Po zobaczeniu meczów z 2013 roku, twierdzę że nie 10% a 30-40%. Niestety.
PS. Kiedy Kuba Błaszczykowski znów na rok-dwa w Wiśle? Teraz czy dopiero w 2018 roku? Lata lecą...
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 25.03.2017 o godz. 23:37.
|