Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#617
Stary 25.03.2017, 18:07
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Kiko ładnie zamyka usta tym co tak krzyczeli czemu no-name z III ligi hiszpanskiej a nie Polski
Probierz pewnie siedzi teraz cichutko i nie wie co powiedzieć,że ograł go trener z IV ligi Hiszpańskiej.....WeszLo też przestało psioczyć ehhh :( smuteczek
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując