mitmichael napisał(a):

|
Kiko ładnie zamyka usta tym co tak krzyczeli czemu no-name z III ligi hiszpanskiej a nie Polski
|
Probierz pewnie siedzi teraz cichutko i nie wie co powiedzieć,że ograł go trener z IV ligi Hiszpańskiej.....WeszLo też przestało psioczyć ehhh :( smuteczek