Dzimi napisał(a):

Nie powiedziałem tego. Ostatnio był tutaj film z występami Evera z jego ligi. Kilka osób słusznie zauważyło, że tempo gry tam było dość wolne, dużo grania na truchcie, zamiast w biegu. I tak też truchtająco grał w tym sparingu - wolno przesuwał się po boisku gdy kopali inni.
Ever po prostu będzie musiał zmienić swoje nawyki, będzie musiał nauczyć się więcej biegać i być może popracować nad kondycją. Technicznie to raczej dobry piłkarz.
|
Jak to przeczytałem to skojaczyło mi się z ... Andresem Riosem

Też był dobry technicznie, ale strasznie powolny.
To czy Kolumbijczycy będą wzmocnieniami będziemy mogli realnie ocenic dopiero jesienią. Przypominam ile trwał proces aklimatyzacji w przypadku Brleka, który wcześniej grał przecież w Europie.