Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#605
Stary 24.03.2017, 20:24
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Probierz jest bardzo charakternym trenerem i powiedz mi, że gdy przejmował słabą Jagę to spodziewałeś się, że wprowadzi ją na ten poziom sportowy nie mając wcale $ jak w (7) czy amice
To do mnie pytanie?

Ja zawsze byłem zwolennikiem Probierza - problemem było to że trafił do Wisły w najgorszym możliwym momencie - zapaści finansowej i "zdemoralizowanych" przepłacanych stranierich którym już tylko zależało na skończeniu kontraktu i kasie.

Myślę że gdyby teraz do nas trafił wyniki miałby nie gorsze od Ramireza. Ten sam nacisk na taktykę, na każdy detal. A to że z Jagą kadrowo słabą drużyną robi taki wynik - godne pozazdroszczenia.

btw
Cytat z wywiadu wkleiłem bo niektórzy popadają w skrajności na temat polskich trenerów. Skoro Junco widziałby Skorżę czy Nawałkę w Primera Division czy ceni takiego Probierza to świadczy że są również dobrzy niektórzy polscy trenerzy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując