ABGwislakABG napisał(a):

Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.
A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.
Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?
|
merytorycznie może i masz racje ale po co wplątujesz tu politykę?kompleksy jakieś masz,nie zostaleś radnym,posłem a może nawet prezydentem?