picasso ma rację, mea culpa, rzeczywiście chodziło o Suche Stawy
JrQ, częściowa racja, nie wiem czy Mielec był w ogóle brany pod uwagę, bo tam się przejechali ostro na terminie oddania (z jakieś pół roku z tego co kojarzę) i chyba dopiero w lecie 2013 dopiero kończyli remont stadionu. Niby powinno być ok, ale jak to u nas, nigdy nic nie wiadomo, może dlatego nikt na Mielec się nie zdecydował. Teraz zresztą też był to chyba wariant awaryjny:
cyt. ze Sportowych Faktów 05.2015
Cytat:
|
Słonie mają nad sobą nadzór nie tylko infrastrukturalny, ale także finansowy i prawny. Klub ma dostosować do wymogów swój kameralny stadion w Niecieczy, a dopóki to nie nastąpi, będzie grać w Krakowie. Termalica Bruk-Bet zgłosiła obiekt Hutnika.
|
Nowiny i rzecznik:
Cytat:
|
- Słyszałem różne głosy, także o Rzeszowie, ale ten pomysł nie był poważnie rozważany. Plotki łączyły nas też z Ostrowcem, Mielcem. Zwolenników miał też Tarnów. Zostajemy jednak w Niecieczy - zapewnia rzecznik Termaliki.
|
A tu z Interii, że struktura klubowa też była niezgodna z przepisami, a zmiany w statucie też trochę czasu zajmują (aczkolwiek wydają się do obejścia).
Interia
Cytat:
Prawdziwe schody przed ekipą z Niecieczy wyrosną właśnie wtedy, gdy zajmie jedno z dwóch pierwszych miejsc. W PZPN-ie zaczęli analizować dokumenty licencyjne, jakie nadesłała Termalica. Sytuacja nie wygląda różowo. I nie chodzi tylko o stadion na 2,3 tys., który ma część miejsc zadaszonych, ale brakuje mu oświetlenia i ogrzewanej murawy. Głównym problemem jest fakt, iż Termalica Bruk-Bet nie jest spółką akcyjną, funkcjonuje jako stowarzyszenie kultury fizycznej. Tymczasem w Ekstraklasie mogą "grać" jedynie spółki.
Co ciekawe, projekt Termalica jest tak sprytnie pomyślany, że nie ma żadnych kosztów zatrudnienia piłkarzy! Wszyscy zawodnicy figurują za to na liście płac sponsora klubu.
|