Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 24.03.2017, 18:54
Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując