Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 24.03.2017, 17:09
Wzorem dyskusji z tematu meczowego z Orlen Plock stawiam pytanie, czy w interesie Wisly jest zeby Lech spadl do B-klasy, czy gral w ekstraklasie? wszak szykuje sie komplet i korzysci sa ale czy napewno?
Co myslicie?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując