Kocur napisał(a):

azkaz - sam się pograżasz i walisz sobie w kolano pisząc takie bzdety.
1. Derby frekwencja? 10 tys dodatkowych kibiców - zakładając garbatych w 4 lidze na każdym meczu 5 tys ludzi więcej - w skali rundy te derby o dupę rozbić bo na każdym meczu średnia by była 1.5 raza większa gdyby w mieście był jeden mocny klub
2. Wisła to nie Derby - jak ktoś raz na sezon idzie na derby a potem siedzi przed TV to niech spierdala
|
Może dla Ciebie powinni spierdalać, ale te pół miliona za 15k ludu dodatkowo na stadionie klub raczej sprawdzał nie będzie, czy chodzisz na inne mecze, czy nie.