Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 24.03.2017, 16:53
Kocur napisał(a):Wyświetl post
azkaz - sam się pograżasz i walisz sobie w kolano pisząc takie bzdety.

1. Derby frekwencja? 10 tys dodatkowych kibiców - zakładając garbatych w 4 lidze na każdym meczu 5 tys ludzi więcej - w skali rundy te derby o dupę rozbić bo na każdym meczu średnia by była 1.5 raza większa gdyby w mieście był jeden mocny klub

2. Wisła to nie Derby - jak ktoś raz na sezon idzie na derby a potem siedzi przed TV to niech spierdala
Może dla Ciebie powinni spierdalać, ale te pół miliona za 15k ludu dodatkowo na stadionie klub raczej sprawdzał nie będzie, czy chodzisz na inne mecze, czy nie.
Odpowiedz cytując