rav napisał(a):

|
Istniała lata temu. Co by to miało dać?
|
Wygląda dobrze to po pierwsze. Ale przyśpiesza też łączenie się z forum. W przeglądarce autouzupełnianie kieruje do domeny co oznacza, że wpisując "wi" uzupełnia do wislakrakow.com. Następnie trzeba ręcznie dodać /forum żeby przejść na forum. Niby nie jest to wielki trud, ale odwiedzając forum kilka razy dziennie przyśpieszyłoby ten proces. A samo wdrożenie subdomeny nie kosztuje nic i trwa jakieś 60 sekund.