DrNo napisał(a):

Witam,
zwracam się z prośbą o wyjaśnienie problemu na stronie z biletami, po kliknięciu Kup bilet i pojawieniu się stadionu, nie jestem w stanie wybrać sektoru E do podglądu, podobnie sprawa wygląda z próbą podglądu sektora C, D, F. Interesuje mnie zakup biletów na sektor E a nawet nie jestem w stanie wejść na niego żeby wybrać konkretny rząd i miejsce, ponadto na stronie pokazuje ze zostało 5 tys biletów a przecież sprzedanych jest ponad 11 tys.
Bardzo proszę o pomoc, gdyż nie jestem w stanie podjechać specjalnie do Krakowa do strefy kibica i chciałem kupić bilety przez internet, a nie jestem w stanie wybrać sektora E.
Pozdrawiam!
|
spróbuj na innej przeglądarce - Internet Explorer np.
wyłącz .......i itd. blokujące flash itp.
Strona działa więc wina niestety leży po Twojej stronie..
Pokazuje dostępnych 5 tysięcy biletów, bo jeszcze nie wszystkie sektory są otwarte (ze względu na oszczędności, żeby nie było sytuacji, że pojawi się tam 5 osób a trzeba płacić za ochronę za cały sektor. W przypadku gdy kończyć się będą bilety na obecnie dostępne sektory, klub otworzy kolejne).