eye63 napisał(a):

Cytat: Szczerze nie kupuję tych bajek, w Ekstraklasie Canal+ łoży takie pieniądze na kluby, że mokrym marzeniem każdego 1 ligowca jest awans.
A ja tam wierzę. Bruk-Bet nie miał stadionu wtedy i groziły mu dwie rzeczy - mecze w Krakowie (gdzie z Niecieczy pewnie ciężko byłoby się wybierać w dających przyzwoity wynik liczbach, w dodatku trzeba by było dogadać się z Cracovią - bo Wisły z pewnością by nie zapełnili) lub w Tarnowie (tutaj trzeba by wybulić sporą kasę za remont). No to opcja trzecia, awansujemy i nas degradują za brak licencji, a dla takiego sponsora, który właściwie zbudował ten klub, to byłaby wizerunkowa klapa (co, nie mają na wynajem? Nie mogą zbudować stadionu, przecież budują chodniki). Więc najłatwiej, byłoby pechowo przerżnąć awans. W następnych latach zbudować stadion i awansować. Voila.
|
chyba pudło, bo Nieciecza na początku zaraz po awansie do Ekstraklasy grała w Mielcu
