|
Piwo dla Pana powyżej.
Stadion pękał w szwach długo zanim cracovia awansowała do ekstraklasy w 2005 roku (czy coś koło tego, nie chce mi się sprawdzać dokładnie). Nie była do tego potrzebna jej obecność, ale po prostu mocna Wisła i moda która wtedy w Krakowie była na jedną drużynę.
|