Karherop napisał(a):

Czyli powinniśmy in kibicować? Chłopie, dobrze sie czujesz? 3 liga to ivh miejsce i zaden pelen stadion tego nie zmieni
Ps. Zmien awatar
|
Kibicuj sobie komu chcesz, ja napisałem tylko o interesie klubu. Plus chyba nikt nie zaprzeczy że lepsza atmosfera jest na derbach niż na meczu z łęczną? Rywal motywuje i daje okazje żeby pokazac dominacje. Jeśli czujesz kompleks taki jak parchy mają w stosunku do nas to tylko ci współczuje.