Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11871
Stary 23.03.2017, 20:45
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Cytat: Szczerze nie kupuję tych bajek, w Ekstraklasie Canal+ łoży takie pieniądze na kluby, że mokrym marzeniem każdego 1 ligowca jest awans.
A ja tam wierzę. Bruk-Bet nie miał stadionu wtedy i groziły mu dwie rzeczy - mecze w Krakowie (gdzie z Niecieczy pewnie ciężko byłoby się wybierać w dających przyzwoity wynik liczbach, w dodatku trzeba by było dogadać się z Cracovią - bo Wisły z pewnością by nie zapełnili)
gdy był temat gry w Krakowie to nie myślano ani o naszej pięknej świątyni ani o kauflandzie pachnącym czosnkiem lecz o stadionie na Suchych Stawach.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując