Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 23.03.2017, 14:25
Na wyjeździe byłoby ciężko z tymi pedałkami z rtv agd.

U siebie możemy wszystko. Amika też bez swojego kapitana-majtasa Trałki w środku.
Liczę po cichu na 23-25 tysięcy ludzi i piekne rozpoczęcie wiosennego weekendu.

3-1 dla Wisełki
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując