Temat
:
[XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 31 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
41
23.03.2017, 13:35
nie ważne jak ważne żebyśmy wygrali. Ja się skłaniam bardziej do teorii, że to będzie mecz jak z Jagą, obawialiśmy się o wynik a dwie szybkie bramki ustawiły mecz i dalej poszło z górki. 3 punkty dla nas JJJBG!!!
Herbi1303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Herbi1303
Znajdź inne posty napisane przez Herbi1303