Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 23.03.2017, 13:35
nie ważne jak ważne żebyśmy wygrali. Ja się skłaniam bardziej do teorii, że to będzie mecz jak z Jagą, obawialiśmy się o wynik a dwie szybkie bramki ustawiły mecz i dalej poszło z górki. 3 punkty dla nas JJJBG!!!
Odpowiedz cytując