Wyświetl pojedynczy post
Tomek81
Junior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 23.03.2017, 10:21
niektórzy piszą o tej Amice jakby złapali formę Monaco, i mieli nie wiadomo jakich grajków, fakty natomiast są takie że ta ich rewelacyjna foremka trwała zaledwie 6?kolejek a w 7dmej prawie oberwali od dream teamu Dyzmy.Polecam także przypomnieć wyniki Amiki z pierwszej połowy sezonu, bo wiele lepsi od nas nie byli.My przez połowę sezonu leżeliśmy na ostatniej pozycji, a teraz jesteśmy na 6tej.pozdrawiam.
Odpowiedz cytując