|
niektórzy piszą o tej Amice jakby złapali formę Monaco, i mieli nie wiadomo jakich grajków, fakty natomiast są takie że ta ich rewelacyjna foremka trwała zaledwie 6?kolejek a w 7dmej prawie oberwali od dream teamu Dyzmy.Polecam także przypomnieć wyniki Amiki z pierwszej połowy sezonu, bo wiele lepsi od nas nie byli.My przez połowę sezonu leżeliśmy na ostatniej pozycji, a teraz jesteśmy na 6tej.pozdrawiam.
|