Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 22.03.2017, 23:48
Dokładnie, będzie bardzo ciężko i remis także przyjąłbym bez specjalnego narzekania. Pomimo zbiorowego i do pewnego stopnia zrozumiałego optymizmu my w dalszym ciągu walczymy o osemkę. Wygrana z Amicą ten awans nam praktycznie zapewnia, remis to kolejny mały krok w tym kierunku, natomiast porażka może sporo skomplikować i zapewnić nerwówkę do samego końca. Obyśmy jej uniknęli.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując