|
Dokładnie, będzie bardzo ciężko i remis także przyjąłbym bez specjalnego narzekania. Pomimo zbiorowego i do pewnego stopnia zrozumiałego optymizmu my w dalszym ciągu walczymy o osemkę. Wygrana z Amicą ten awans nam praktycznie zapewnia, remis to kolejny mały krok w tym kierunku, natomiast porażka może sporo skomplikować i zapewnić nerwówkę do samego końca. Obyśmy jej uniknęli.
|