Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#590
Stary 22.03.2017, 20:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@regan

Co do spalonych to skąd to zdziwienie?
nie zakładamy pułapek ofsadowych, linia obrony jest ustawiona bardzo głęboko w fazie bronienia. Dla Ciebie przejrzałęm statystykę żeby zarzucić konkretnymi liczbami

Spalone rywala (spalone Wisły)
Wisła Płock 1 (1)
Jagiellonia 1(9)
Legia 6(2)
Korona 1 (3)
Śląsk 2(0)
Piast 1 (1)

Spalonych mamy więcej tylko w tych meczach w których byliśmy zmuszeni atakować rywala przegrywając mecz.

A co do wysokiego pressingu to wg mnie jest on bardzo umiarkowany, jak masz inne zdanie to twoja sprawa. Czasem nie warto wypruwać sobie żył na bezsensownym bieganiu.
Z tych liczb widzę, że oba mecze wygraliśmy - 3:1 z Jagą i 2:0 z Koroną. Przegraliśmy mecze gdzie rywale mieli więcej spalonych. Jednak liczby w meczu we Wrocku zakłamują obraz spotkania jaki tam rozegraliśmy. Było ono całkiem przyzwoite.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując