Karherop napisał(a):

@regan
Co do spalonych to skąd to zdziwienie?
nie zakładamy pułapek ofsadowych, linia obrony jest ustawiona bardzo głęboko w fazie bronienia. Dla Ciebie przejrzałęm statystykę żeby zarzucić konkretnymi liczbami
Spalone rywala (spalone Wisły)
Wisła Płock 1 (1)
Jagiellonia 1(9)
Legia 6(2)
Korona 1 (3)
Śląsk 2(0)
Piast 1 (1)
Spalonych mamy więcej tylko w tych meczach w których byliśmy zmuszeni atakować rywala przegrywając mecz.
A co do wysokiego pressingu to wg mnie jest on bardzo umiarkowany, jak masz inne zdanie to twoja sprawa. Czasem nie warto wypruwać sobie żył na bezsensownym bieganiu.
|
Te liczby (konkretnie te) o niczym przecież nie świadczą. To, że ktoś ma 2 spalone więcej czy mniej to naprawdę może być kwestia przypadku...