Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 22.03.2017, 15:41
Nie rozumiem idiotycznego pierrdolenia. Pokonaliśmy Jagę, Lechię, jakby Popović umiał strzelać karne pyknęlibyśmy stołeczną. Dlaczego z Wronkami ma się nie udać? Bo klepnęli kilka razy prościej piłkę?

Nawet jeśli, to w tej lidze każdy z każdym może wygrać.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując