|
Nie rozumiem idiotycznego pierrdolenia. Pokonaliśmy Jagę, Lechię, jakby Popović umiał strzelać karne pyknęlibyśmy stołeczną. Dlaczego z Wronkami ma się nie udać? Bo klepnęli kilka razy prościej piłkę?
Nawet jeśli, to w tej lidze każdy z każdym może wygrać.
|