Temat
:
[XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 31 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Tomek81
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
22
22.03.2017, 15:31
Ja tam nie widzę jakiś dysproporcji piłkarskich żeby z nimi nie wygrać, zresztą to nie jest dla nich żaden decydujący mecz.
Tomek81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomek81
Znajdź inne posty napisane przez Tomek81