Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 22.03.2017, 13:13
leszekm napisał(a):Wyświetl post
"FORMA WISŁY POD WODZĄ KIKO RAMIREZA TO TEMAT TROCHĘ NIEWYGODNY"


http://www.przegladsportowy.pl/wisla...1,1,12684.html
Zaryzykowałbym że po kilku meczach "eksperci" na czele ze Stanowskim ("Wisła pewnie coś wygra, coś przegra ale z polskim trenerem zrobiła by takie same wyniki albo i lepsze") w ogóle już nie przypominają gdzie wcześniej trenował Ramirez, bo trochę to naszych rodzimych trenerów obnaża.

Taktycznie to jest po prostu inny poziom. Akcje bramkowe powstają nie z przypadku ale widać schematy rozegrania. Tak jak przy bramce Bartosza, gdzie FraMat twierdził że Boguski go nie widział. Powtarzałem sobie tę akcję i pewnie nie widział. Ale raczej wiedział, tak jak Bartosz wiedział żeby sprintem zasuwać przez całe boisko żeby zamykać słupek. I tak jak Zachara na niego czekał, zamiast iść 1 na 1 albo strzelać z dystansu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.03.2017 o godz. 13:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując