leszekm napisał(a):

Zaryzykowałbym że po kilku meczach "eksperci" na czele ze Stanowskim ("Wisła pewnie coś wygra, coś przegra ale z polskim trenerem zrobiła by takie same wyniki albo i lepsze") w ogóle już nie przypominają gdzie wcześniej trenował Ramirez, bo trochę to naszych rodzimych trenerów obnaża.
Taktycznie to jest po prostu inny poziom. Akcje bramkowe powstają nie z przypadku ale widać schematy rozegrania. Tak jak przy bramce Bartosza, gdzie FraMat twierdził że Boguski go nie widział. Powtarzałem sobie tę akcję i pewnie nie widział. Ale raczej wiedział, tak jak Bartosz wiedział żeby sprintem zasuwać przez całe boisko żeby zamykać słupek. I tak jak Zachara na niego czekał, zamiast iść 1 na 1 albo strzelać z dystansu.