Myślę że ten mecz jest ważniejszy dla kibiców. Mecz z idolami parchów z Amici kibicowsko będzie fajny. Natomiast mecze o awans i lepszą pozycję w 8 to mecze z Niecieczą i Kretami.
Fajnie by było wygrać z amicą. Albo chociaż nie przegrać - ale właśnie to że stracili punkty z Łęczną spowoduje że będą bardziej skoncentrowani i nas nie zlekceważą. Mimo wszystko nawet przegrana nie odbiera nam szans o 8. Dlatego można powalczyć o pełną pulę
