Moim skromnym zdaniem poziom sportowy jaki długimi chwilami prezentowaliśmy w meczu z Petrochemią nie wystarczy na pokonanie Amiki. Przerwa na kadrę powinna zadziałać na naszą korzyść. Drużyna powinna się zgrywać. Dobra postawa w potyczce z Wronkami będzie wskazówką czy możemy liczyć w tym sezonie na....coś więcej.

(pomarzyć chyba mi wolno)