Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12888
Stary 21.03.2017, 21:59
Panowie ,trzeba sie zmobiilzować,.z Plockiem bylo widać mały progres jesili chodzi o frekwencje,teraz musi byc nas jeszcze wiecej,zwalszcza ze fanatycy sprzetu AGD beda w 1 tys .

@ up ,lo kużwa ,to dawno
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując