No własnie,Kiko ma 2 "tajne bronie" ktorych Kuchenki nie znaja wiec moze szykowac cos co ich zmyli,przeciez nowi to zawsze niepewidywalne.
U nas pelna pula dla gosci to 2 tys,wiec moze wyznawcy sprzętu AGD beda w wiekszej liczbie.
Nic tylko kupowac bilety i mobilizacja ,musi byc nas chociaz te 20 tys.