|
Wy sądzicie, że Boguś zrobił to świadomie? Przecież on nawet nie widział, że Bartosz za nim biegnie i będzie wchodził po skrzydle w pole karne i że należy mu zrobić miejsce.
Chyba, że miał oczy na plecach i szósty zmysł.
Lubię Boguskiego i cenię za inteligencję boiskową, ale nie do tego stopnia, żeby dopisywać mu zasługi, których chyba jednak nie ma.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|