ashkeczup napisał(a):

|
Boguski robi naprawdę dobrą robotę, która nie jest widoczna na pierwszym planie, gdy ściąga za sobą zawodnika do środka i otwiera przestrzeń dla PO.
|
Nie sądziłem, że kiedyś się z Tobą zgodzę.
To co zrobił Boguski przy golu Bartosza (
http://ekstraklasa.tv/bramki/wisla-k...nczenie/r1hgle ) powinni pokazywać jako materiały w książkach trenerskich.