Uzupełnienie kibicowskie
Amica wybiera się do nas pociągiem specjalnym, dostali ponad 1000 biletów jak na razie, myślę, że nie potrzeba mobilizacji na taki mecz z naszej strony i zapełnimy stadion.
Druga sprawa to wyniki zbiórek na oprawy:
Legia w meczu z nami: 30 274 zł
Amica z Łęczną: 17 248 zł
My z Płockiem: 2 539 zł
Jeżeli chcemy w tej kwestii równać się z najlepszymi to zbiórki muszą być na odpowiednim poziomie. Na meczu z Amicą zapowiadana jest oprawa, ale nie wiem z czego chłopaki ją wykonają jak takie są wyniki (nie wiem czy nawet poprzednia została spłacona jak tak słabo to idzie).
Fajnie jest chwalić się przed znajomymi czy lajkować na FB, ale jak przyjdzie do dołożenia się i wkładu własnego to jak na razie to jest porażka z naszej strony.
