ashkeczup napisał(a):

Wczoraj taki temat został już założony... IMO do usunięcia
|
Dobry z ciebie zawodnik. Okej nie ma problemu, śmiało możesz się wypowiadać w innym temacie
Odpowiadając na zaczepki przy okazji, nie mam monopolu na tematy meczowy, robię to bo lubię. Jeżeli ktoś uważa, że są złe czy ma jakieś zastrzeżenia do grupy osób które je tworzą to śmiało
Wprowadziłem pewne standardy najpierw z wolfu teraz z innymi i tego się trzymam. Serio jeżeli komuś to nie odpowiada - to okej

jeżeli wystarczający jest jeden akapit kto z kim gra i po co to okej, jestem to w stanie zrozumieć. Może komuś czytać się nie chce, też rozumiem. Nikogo nikt nie zmusza.
Pozdrawiam.