regan napisał(a):

Jak zasluzy to zagra. Nie jest to zawodnik europejskiego formatu zeby z miejsca dostawal miejsce w 11.
Zluzujcie majty bo zaraz bedziecie psioczyc ze nieudacznik i wyjdziecie na idiotow poraz kolejny.
|
A czy ja mówię,że ma grać od 1 minuty ? nie.Może dostanie parę minut