Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2017, 15:32
regan napisał(a):Wyświetl post
Jak zasluzy to zagra. Nie jest to zawodnik europejskiego formatu zeby z miejsca dostawal miejsce w 11.

Zluzujcie majty bo zaraz bedziecie psioczyc ze nieudacznik i wyjdziecie na idiotow poraz kolejny.
A czy ja mówię,że ma grać od 1 minuty ? nie.Może dostanie parę minut
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując