Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2017, 15:20
Skład bez zmian, robimy znowu swoje.

3-1 dla Wisełki.

Valencia to niech w ogóle pokaże kim jest, jak gra w piłkę i czy w jakiejkolwiek formie. Wtedy może pomyśleć o wejściu w końcówce.
Z miejsca to co najwyżej może do Coco wstąpic.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując