Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 21.03.2017, 15:08
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Amica nie mam pytań, no co jazda z pyrami skoro Łęczna z nimi zremisowała to my z nimi wygramy! a jak! Twierdza R22 nadal nie zdobyta i tak ma być! Liczę na debiut Valencii,ale nie wiem jak to będzie chyba już mogą grać ? czy musimy czekać na certyfikaty ?
Jak zasluzy to zagra. Nie jest to zawodnik europejskiego formatu zeby z miejsca dostawal miejsce w 11.

Zluzujcie majty bo zaraz bedziecie psioczyc ze nieudacznik i wyjdziecie na idiotow poraz kolejny.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując