brylant17 napisał(a):

Amica nie mam pytań, no co jazda z pyrami skoro Łęczna z nimi zremisowała to my z nimi wygramy! a jak! Twierdza R22 nadal nie zdobyta i tak ma być! Liczę na debiut Valencii,ale nie wiem jak to będzie chyba już mogą grać ? czy musimy czekać na certyfikaty ?
|
Jak zasluzy to zagra. Nie jest to zawodnik europejskiego formatu zeby z miejsca dostawal miejsce w 11.
Zluzujcie majty bo zaraz bedziecie psioczyc ze nieudacznik i wyjdziecie na idiotow poraz kolejny.