Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 21.03.2017, 14:59
ZWE, WS, naprawdę pięknie-ładnie, ale kilka uwag:

1. Jak mogliśmy się z Amiką mierzyć 101 razy, skoro ich historia to zaledwie 25 lat?

2. Do ciekawostek dodałbym sposób utrzymania kuchenek.

3. Czy wiecie, że we Wronkach również jest Borek?

Mieszanka żelbetonu, plastiku i dresów z targu. Lokalny monopolista w sektorze handlu artykułami użytku ogrodniczego, głównie trawą.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując