GonzoNS napisał(a):

Dużo czasu do meczu. Trener wypowiadał się, że "ma być gotowy na Lecha" - stąd uznajemy, że gracz może wystąpić w meczu.
Dużo w tym meczu może zależeć od formy Załuski. Oby omijały go błędy jak przy 1 bramce Nafciarzy.
Kluczem może być także zagęszczenie pola tuż przed "16-stką" Wisły. Nie wolno pozwolić rywalowi na oddawanie strzałów z dystansu. Kolejorz niby tylko 5 goli spośród 43 bramek strzelił zza pola karnego, ale trzeba pamiętać, że tacy zawodnicy jak Kownacki czy Robak czekają tylko na dobitkę.
brylant17 napisał(a):

Amica nie mam pytań, no co jazda z pyrami skoro Łęczna z nimi zremisowała to my z nimi wygramy! a jak! Twierdza R22 nadal nie zdobyta i tak ma być! Liczę na debiut Valencii,ale nie wiem jak to będzie chyba już mogą grać ? czy musimy czekać na certyfikaty ?
|
Kolumbijczycy zostali zarejestrowani i mogą grać.