Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.03.2017, 14:46
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Zdenek już zdrowy?
Dużo czasu do meczu. Trener wypowiadał się, że "ma być gotowy na Lecha" - stąd uznajemy, że gracz może wystąpić w meczu.


Dużo w tym meczu może zależeć od formy Załuski. Oby omijały go błędy jak przy 1 bramce Nafciarzy.

Kluczem może być także zagęszczenie pola tuż przed "16-stką" Wisły. Nie wolno pozwolić rywalowi na oddawanie strzałów z dystansu. Kolejorz niby tylko 5 goli spośród 43 bramek strzelił zza pola karnego, ale trzeba pamiętać, że tacy zawodnicy jak Kownacki czy Robak czekają tylko na dobitkę.

brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Amica nie mam pytań, no co jazda z pyrami skoro Łęczna z nimi zremisowała to my z nimi wygramy! a jak! Twierdza R22 nadal nie zdobyta i tak ma być! Liczę na debiut Valencii,ale nie wiem jak to będzie chyba już mogą grać ? czy musimy czekać na certyfikaty ?
Kolumbijczycy zostali zarejestrowani i mogą grać.
Powód: 2 quote
Ostatnio edytowane przez jonaf : 21.03.2017 o godz. 14:47.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując