oo jest w końcu "PRAWDZIWY" meczowy a nie podrabiany (Jakuba z Częstochowy)

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Lech jest w dobrej formie, my również zwłaszcza w meczach u siebie. Jeśli nikt nie wypadnie z powodu urazu to trener może mieć ból głowy co do składu, a nawet ławki. Myślę że 3 która powinna wejść (jeśli skład byłby taki jak przypuszczalny) to Ondrasek, Stilić i Bartosz. Chciałbym zobaczyć też Semira grającego z Pawłem, bo póki co jest tak że gdy Brozio schodzi to Semir wchodzi i nie mają okazji pograć razem