Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.03.2017, 14:23
Amika się wystrzelała, trzeba wziąć srogi rewanż za puchar.Mecz bardzo istotny dla naszego spokoju w ostatnich meczach, pierwsza ósemka to będzie formalność patrząc na terminarz.
Odpowiedz cytując