Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 20.03.2017, 20:38
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Halo tutaj ziemia prosimy o odbiór! odpłynąłeś i to nieźle, przy meczach Wisły szczególnie z Amiką będzie ciężko z Zagłębiem także
Tylko, ze te meze gramy u siebie, wiec 6pkt jak najbardziej realne. Predzej z Nieciecza lub Gornikiem sie potkniemy jak by to nie brzmiało.
Odpowiedz cytując