brylant17 napisał(a):

|
Halo tutaj ziemia prosimy o odbiór! odpłynąłeś i to nieźle, przy meczach Wisły szczególnie z Amiką będzie ciężko z Zagłębiem także
|
Tylko, ze te meze gramy u siebie, wiec 6pkt jak najbardziej realne. Predzej z Nieciecza lub Gornikiem sie potkniemy jak by to nie brzmiało.