|
jak dla mnie przy optymistycznym scenariuszu dla nas, reszta realistycznie, wyglądać to będzie tak:
Jagiellonia
Nieciecza(D) - 3pkt,
Zagłębie(W) - 1pkt,
Cracovia(D) - 3pkt,
Piast(W) - 1pkt
49pkt -> 57pkt
Lechia
Zagłębie(D) - 3pkt,
Piast(W) - 0pkt
Arka(D) - 3pkt
Pogoń(W) - 0pkt
46 pkt -> 52pkt
Zagłębie
Lechia(W) - 0pkt,
Jagiellonia(D) - 1pkt
Wisła(W) - 0pkt
Śląsk(D) - 3pkt
38pkt -> 42pkt
Wisła
Lech(D) - 3pkt,
Nieciecza(W) - 3pkt,
Zagłębie(D) - 3pkt,
Łęczna(W) - 3pkt,
37pkt -> 49 pkt
Imho będziemy się ścigać z Lechią o czwarte jak trendy zostaną podtrzymane (Lechia dół, my podobny poziom). Ja tam wierzę w cztery zwycięstwa. Na wyjazdach mamy ogórki, u siebie jesteśmy mocni.
|