Dzimi napisał(a):

Pozostaje: Lech, Nieciecza, Zagłębie, Górnik Łęczna
Dla mnie plan minimum to 7 pkt:
- powalczyć z Lechem
- wygrać z Nieciecza
- zremisować z Zagłębiem
- wygrać w Łęcznej
Da to 44 pkt i po podziale 22 pkt. Jednak będę bardzo zadowolony z 9 pkt (3 zwycięstwa: Nieciecza, Zagłebie, Łęczna).
|
Moje typy:
ugrać coś z amiką (a najlepiej 3pkt)
z niecieczą nie wygramy
wygrajmy z zl (rewanż za ub. wiosnę)
mam nadzieję, że z gł nie zdarzy się coś niefajnego
na koniec 6 max 5 miejsce
i co dalej?