Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 20.03.2017, 18:27
Czyli powinniśmy in kibicować? Chłopie, dobrze sie czujesz? 3 liga to ivh miejsce i zaden pelen stadion tego nie zmieni


Ps. Zmien awatar
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.03.2017 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując