serek.c2 napisał(a):

|
Z kadrą, którą miał do dyspozycji rozumiem, że miał być królem zwycięstw?
|
oczywiscie ze nie.
Ale w Pogoni miał juz kogo chciał i ..było jak z Wisła.
Wychodzi na to ze byc moze to bedzie odpowiedni trener dla druzyn walczacych o utrzymanie a nie o puchary.