Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
Od: 03.2010
Offline
#
19729
20.03.2017, 11:42
szprotson
napisał(a):
niezły.
Ale wg. mnie na lewej mańce lepszy jest Merebaszwili. Niemniej jednak Badia ciekawy
Starszy, z kontraktem 1,5 rocznym i chyba bardziej napastnik.
pozowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozowski
Znajdź inne posty napisane przez pozowski