Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19728
Stary 20.03.2017, 11:36
pozowski napisał(a):Wyświetl post
Co sądzicie o Badii z Piasta na lewą stronę? Kończy mu się kontrakt po sezonie, a Małeckiemu przyda się konkurencja.
niezły.
Ale wg. mnie na lewej mańce lepszy jest Merebaszwili. Niemniej jednak Badia ciekawy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując