Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
Od: 03.2010
Offline
#
19727
20.03.2017, 11:33
Co sądzicie o Badii z Piasta na lewą stronę? Kończy mu się kontrakt po sezonie, a Małeckiemu przyda się konkurencja.
pozowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozowski
Znajdź inne posty napisane przez pozowski